1538 / 25C Ying Gang Dong Yolu, QingPu Bölgesi, Shanhai Şehri, Çin
Ana sayfa

Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD.

Ben sohbet şimdi

Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD.

1 2 3 4
Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD. Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD. Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD. Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD.
Fabrika-1 Fabrika-2 Fabrika-3 Fabrika-4
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Yüksek Verimli Kesim
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 4,000,000-6,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 50% - 60%
Biz plazma kesici sarf malzemeleri profesyonel bir üreticiyiz, firmamız Shanghai City, Çin bulunmaktadır, 2007 yılında kurulmuştur, ancak biz bu alanda 10 yıl üretim tecrübesi vardı, yeni fabrika 10000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. 50-100 işçi ve 20 araştırma mühendisi var.

Son yıllarda, Avrupa ve Asya'daki birçok ülkede ve bölgede satıldık ve mükemmel kalitede geniş çapta itibar kazandık. Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak ve ürün kalitesini iyileştirmek için firmamız mekanik işleme sayısal kontrol otomasyon üretimini gerçekleştirmiş ve en iyi kalitede ürünler üretmeyi taahhüt etmiştir.

Modern yönetim modunu benimseyen firmamız, sürekli yeni teknik avantajlar ile yeni yüksek performanslı tasarım ve kaynak ve kesim ekipmanı üretimine kendini adamıştır. Tüm çalışanlarımız, "Çin Markasını Yarat, Birinci Sınıf Şirket Kur" hedefini gerçekleştirmeye çalışmaktadır "Dürüst ve pragmatik olmak, öncü çaba sarfetmek ve sebatla mükemmellik aramak" ruhu ile.

Şirket taahhüdü: Müşterilerin ne düşündüğünü düşünmek, müşterilerin endişelendiğini düşünmek, zamanında teslimat ve yüksek takip hizmeti.

İletişim bilgileri
Shanghai Zhoubo welding & cutting technology CO.,LTD.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)